Yıllardır sinema sevenlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan Sinebol film izleme sitesi yeni tasarımıyla birlikte en hızlı ve reklamsız film sitesi!
7.0 IMDB Puanı

Syriana izle

  • Yapım Yılı 2006 - ABD
Kategori
Yönetmen Stephen Gaghan
Oyuncular Matt Damon , George Clooney , Amanda Peet , Mark Strong , William Hurt
İran'da önemli bir füze kayıplara karışmıştır. Bu durumla ilgilenebilecek tek kurum olan CIA'nın başka sorunları nedeniyle vakit bulamaz. Emekliliği yaklaşan bir CIA ajanı olan Barnes, artık işlerini pekte umursamamaktadır. Rahatlığın verdiği etkiyle hareket etmektedir. Fakat hiç tahmin etmediği anda, eski tecrübelerine dayanılarak ona bir teklif görev sunulur.

İran Körfezinde bulunan zengin petrol yataklarının mirasçısı olan Prens Nasir, diğer petrol yöneticilerine göre farklı bir bakış açısıyla dünyaya bakmaktadır. Bu nedenden dolayıdır ki mirası devraldıktan sonra Amerikan firmasının başında olduğu petrol yataklarının zıt bir durum gözleyerek Çin firmalarının kontrolüne vermiştir. Bu anlaşma sonrası doğal olarak Amerika ile papaz olur. Amerika, Prense bir bir suikast düzenleyecektir ve bu suikastın başında CIA ajanı olan Barnes vardır.

Syriana filmi Dram, Gerilim türüne girmektedir ve film severler tarafından yüksek puana yakın bir puan almıştır. İzlenmesi tavsiye edilir.
Fragman tek parça

Film hakkında izleyici düşünceleri

1 yorum